REFERENCE

PODÍVEJTE SE, JAK ANIMOVANÁ VIDEA
POMOHLA NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM

 SESTŘIH Z WEBINÁŘE 2018

VÝBĚR Z PORTFOLIA

A CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

Petra Holubcová
www.system4u.cz

doc. Ing. Petr Všetečka, PhD.  
www.projektoveriadenie.sk

Josef Řezníček
www.copyvcelka.cz

A CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

Spolupráce s Animačkou byla velmi snadná. Petra je kreativní, ochotná, přátelská a profesionální. Komunikace je výborná a vždy jsme se na všem skvěle domluvili. Oceňuji také rychlost, vytvořené video je skvělé a jsou na něj samé chvály, jak ze strany klientů, tak i mých kolegů. Rozhodně to není poslední video, které jsme spolu vytvořili. Těším se na další spolupráci s Animačkou a další videa, která přemění návštěvníky našeho webu v zákazníky.

David Majerrealitní makléř

Jsem naprosto spokojený s prácí celého týmu Animačky a obvzláště s naprostým nasazením a ochotou paní Petry Svobodové. Je až neuvěřitelné, jak detailně dokázali vyslyšet mé požadavky a splnit je díky své vlastní kreativitě až za hranice očekávání. Tímto bych chtěl Animačku moc pochválit, poděkovat a doporučit pro všechny podnikatele, kteří chtějí tímto originálním způsobem odlišit svůj business od těch ostatních. Ještě jednou VELKÉ DÍKY.

Pavel VanišNeighborCook s.r.o.

Spoluprácu s Petrou vrelo odporúčam. Okamžite sa navnímala do mojej predstavy. Poskytla mi profesionálne vedenie pri tvorbe scenára aj textu. Výsledok predčil moje očakávania. Animácia BIZNIS ŠKOLA pre obchodných zástupcov je skvelá. Ďakujem Petra. Vaše druhé meno je KVALITA. Aj v budúcnosti sa na Vás rada obrátim. Veľmi sa mi páči Vaša práca a ešte viac Váš prístup.

Oľga Koklesová www.olgakoklesova.sk

Spolupráce s Animačkou byla přesně taková, jakou jsem si představovala - kreativní, příjemná a profesionální. Petra mi poradila, které věci ohledně přípravy videa zvládnu určitě sama, a které je lepší svěřit do rukou profesionálů. Na základě mého scénáře potom vytvořila video, do kterého následně rychle a nápaditě přidala moje dodatečné požadavky. Video je prostě skvělé, což dokazují zatím jenom samé pozitivní ohlasy. Děkuji.

Jolana Bielikováwww.kapkavitality.cz

Jsem velice spokojen se spoluprácí s Animačkou. Oceňuji rychlou zpětnou vazbu a vstřícný přístup. Výsledek dopadl skvěle, video splňuje všechny moje požadavky. Službu rád doporučuji dále.

Adam Farnywww.slozenkarna.com

OBORY PRO KTERÉ JSME TVOŘILI ANIMOVANÁ VIDEA

Reality

Personalistika

Aplikace a Software

Korporáty – B2B Segment

Zdravotní péče

Vzdělávání

Marketing

IT

Fitness

Webové portály

ZEMĚ, PRO KTERÉ JSME TVOŘILI ANIMOVANÁ VIDEA

Maďarsko

Belgie

Slovensko

Polsko

Německo

Španělsko

Portugalsko

Kazachstán

Anglie

Singapur

SPOJTE SE S NÁMI