Cesta k věrnému zákazníkovi je jednoduchá. Tajemstvím je…

1.6. 2018 (Aktualizováno: 2.6. 2018)Markéta Brožová2954x0 Komentářů

Chcete se svým podnikáním opravdu uspět? Konkurence nikdy nespí a odlišit se je čím dál těžší. Marketingové kampaně, tisk propagačních letáků, televizní spoty – to vše funguje. Ale za částky, které by většina podnikatelů raději investovala do své společnosti.

Slyšeli jste ale už o animovaném videu? Tzv. explainer videa jsou dnes čím dál populárnější a obracejí se k nim i konzervativní podnikatelé.

Animovaná videa návštěvníka webu zaujmou, hravou formou mu pomohou vyřešit jeho problém a dovedou jej k nákupu. V porovnání s klasickými videoklipy nejsou navíc tak nákladná.

Na upoutání pozornosti máte jen 8 sekund. Druhou šanci už nedostanete. Animované video zapojí návštěvníka do děje a už jej nepustí. Během 90 sekund promění náhodného diváka ve věrného zákazníka, který se k vám bude rád vracet. Jak je to ale možné?

Lidé chtějí nakupovat od lidí

Lidé už na běžné prodejní postupy neslyší. Exkluzivní nabídky se naučili obcházet obloukem, k výhodným akcím jsou slepí. Nebo nejsou? Vědecké studie prozradily zajímavou věc. Obsah videa si díky zraku a sluchu zapamatuje 74 % lidí. V případě textu je to jen 25 %.

Lidé totiž chtějí nakupovat od lidí. A právě animované video dá vašemu podnikání lidskou tvář. Virtuální obchodník zodpoví zákazníkům nejpalčivější otázky, poradí jim, jak zakoupený produkt využívat. Je to prodejce, který nikdy nespí.

Vaši zákazníci netouží po vašich produktech a službách. Chtějí účinné řešení svých potíží a starostí. A chtějí jej od někoho, komu můžou důvěřovat. Od někoho, kdo v nich vyvolá pozitivní emoce, s kým se ztotožní.

Není náhoda, že explainer videa zvyšují prodej výrobků a služeb až o 50 %.

Animované video – marketingový nástroj, který funguje

Že se animovaná videa hodí jen na webové stránky? To není vůbec pravda.

Animovaný obsah využijete…

  • …na sociálních sítích.
  • …v e-mailových kampaních.
  • …při prezentaci na veletrzích.
  • …při obchodních jednáních.
  • …nebo třeba pro prezentaci projektu investorům.

Nabízíme 15minutovou konzultaci. Nezávazně a ZDARMA

Zdarma vám nabízíme nezávaznou 15minutovou konzultaci. Na co se můžete zeptat?

  • Jak probíhá tvorba videa a psaní scénáře.
  • Jaké podklady a informace o vašem podnikání jsou ke tvorbě videa potřeba.
  • Za jak dlouho budete mít hotovou videoanimaci v ruce.
  • Jaké video je nevhodnější právě pro váš obor.

Animované video pomůže i vašemu podnikání. Mezi našimi klienty jsou realitní společnosti, softwarové firmy, zdravotní poradci nebo oční optici. Zajistíme tvorbu scénáře, zařídíme profesionální dabing v několika jazykových mutacích, pomůžeme s propagací animovaného videa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů