Náš klient: „Chtěli jsme do jedné minuty dostat stručné sdělení, které by vystihlo, co přesně pro naše zákazníky děláme.“​

22.6. 2020 (Aktualizováno: 28.2. 2021)Petra Svobodová3049x0 Komentářů

Naši klienti jsou různí – od drobných podnikatelů až po velké korporátní firmy. Ke všem se ale snažíme přistupovat maximálně individuálně a nabízíme proto nejrůznější styly a typy videí. Často poptávaným tématem je promo video – video povětšinou s délkou okolo jedné minuty, které divákům představí podstatu služby, produktu nebo čehokoliv si budete přát.

Jedním z klientů, kteří se pro animované video rozhodli, byl také pan Macek ze společnosti Credit Check, s.r.o.

„Poskytujeme informace o bonitě firem v Čechách a na Slovensku. Sbíráme data z více než 50 zdrojů na jedno místo a zákazníkům šetříme čas, který by jinak museli strávit dennodenním vyhledáváním na internetu. Informaci o novém dluhu, exekuci, insolvenci svého obchodního partnera od nás dostanou emailem, na webovém reportu nebo přímo do svého podnikového systému.“

Podstatu a benefity služby pak pan Macek potřeboval v krátkosti předat svým potenciálním klientům.

A právě čas je hlavní výhodou animovaného videa – rychle zaujme pozornost a dokáže i jinak těžko uchopitelné myšlenky předat poutavým způsobem.

„Chtěli jsme do jedné minuty dostat stručné sdělení, které by vystihlo co přesně pro naše zákazníky děláme. Známý někde viděl reklamu na Animačku. Ukázky předchozích prací mi přišly povedené, a tak jsme se rozhodli pro využití vašich služeb.“

Spokojenost našich klientů je pro nás tou největší odměnou. A proto nás moc těší, že pan Macek by Animačku podle svých slov doporučil i svým přátelům a známým. Ke vzájemné spolupráci pak dodává:

„Všechno mělo to plán, od začátku to šlo podle jasně daného scénáře.“

Rádi vypracujeme scénář a animované video i pro váš projekt! Každý klient je pro nás novou výzvou! A tak ať už máte jakýkoliv druh služby nebo podnikání, ozvěte se nám! Nejlépe ještě dnes – zavolejte Zdeňkovi Tůmovi na +420 702 075 709.

Budeme se těšit. A panu Mackovi i celé společnosti Credit Check tímto děkujeme za důvěru i milou a bezproblémovou spolupráci.

Petra Svobodová
Pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy a CEO projektu Animačka.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů