Bumper video

Animovaná videa jsou ideální cenově dostupnou metodou, jak snadno a správně promluvit s cílovými skupinami.

Tento typ videa má předem danou délku – 6 sekund. Bumper videa jsou mezi reklamními videi na YouTube relativní novinkou. Běžná reklamní videa na YouTube bylo možné po pár vteřinách přeskočit a dostat se tak k obsahu, který nás zajímá.  
Bumper videa přeskočit nelze a divák je tedy musí zhlédnout. A to je SUPER.

Tento druh videa bych proto doporučila klientům v případě, že mají produkt vhodný pro většinu diváků. Ideálním produktem pro reklamu za pomoci bumper videa je například limonáda, dovolená nebo třeba automobil. Hodí se však také pro remarketing.

3 důvody, proč mít

bumper video

Je to ideální varianta pro remarketing.

Tento krátký spot na YouTube nemůže divák, na rozdíl od klasických reklamních spotů, přeskočit.

Video je pouze šestisekundové, a tudíž i nejméně finančně náročné.

Bumper video
a remarketing

Remarketing je metoda cílení internetové reklamy, jak znovu oslovit lidi, kteří již přišli na vaše webové stránky, a připomenout tak vaši nabídku. Bumper video použité v remarketingu tedy cílí na diváky, kteří se zajímali o vaše služby či produkty.

Za každé zobrazení reklamy se v tomto případě platí, neboť dojde oproti klasické reklamě ke zhlédnutí celého videa. A to je důvod, proč bych bumper videa ve spojení s remarketingem opravdu doporučila.

Naše videa

pro spokojené klienty

Cena

videa pro vás

Cenu videa bohužel nejde stanovit tak snadno. Je zapotřebí vědět, jaké video si budete přát, jestli budeme psát scénář, nebo třeba, kdo video bude namlouvat. V neposlední řadě ovlivňuje cenu videa samozřejmě i jeho délka. Napište nám, sdělte nám vaší představu a my vám poté rádi předložíme přesný cenový návrh pro vaše video.

Bumper video vám vytvoříme samostatně, nebo za podstatně příznivější cenu, pokud jeho obsah bude vycházet z vašeho animovaného promo videa.