Facebook video

Nejlepší návratnost: 52 % amerických marketingových odborníků zmiňuje marketingové video
jako typ online obsahu s nejlepší návratností investice.

Facebook placené reklamy jsou pro firmy a podnikatele tím nejlepším nástrojem k tomu, aby své podnikání mohli prezentovat masám. Propagace na sociálních sítích je klíčovou součástí většiny marketingových kampaní. Dokonce i Facebook samotný nabádá společnosti, aby v reklamách na Facebooku používaly pohybovou grafiku a videa.

Nechte si i vy vytvořit krátký animovaný spot, ve kterém stručně v pár vteřinách představíte váš produkt nebo službu, a zapněte na něj placenou Facebook reklamu. Ideální délka videa by měla být zhruba okolo 30-60 vteřin. A proč? Protože lidé na sociálních sítích rychle scrollují a přijímají spoustu informací, proto by je vaše video mělo zaujmout hned, v prvních 3 vteřinách. Do videí na sociálních sítích doporučuji vložit titulky, protože ne každý má zapnutý zvuk. Placená reklama na Facebooku stále patří mezi nejlepší nástroje propagace.

Ideální variantou je, pokud si vytvoříte více verzí vašeho reklamního spotu, podle vašich cílových skupin, které chcete konkrétním videem oslovit.

3 důvody, proč mít

Facebook video

Protože Facebook má v ČR 5 milionů lidí a z toho 4 miliony jej navštěvují denně.

Firemní propagace na sociálních sítích patří mezi základní prvky marketingu úspěšné firmy.

Placená reklama je vůbec nejlepší reklamou na internetu, s největší návratností investic.

Naše videa

pro spokojené klienty

Cena

videa pro vás

Cenu videa bohužel nejde stanovit tak snadno. Je zapotřebí vědět, jaké video si budete přát, jestli budeme psát scénář, nebo třeba, kdo video bude namlouvat. V neposlední řadě ovlivňuje cenu videa samozřejmě i jeho délka. Napište nám, sdělte nám vaší představu a my vám poté rádi předložíme přesný cenový návrh pro vaše video.

Facebook video vám vytvoříme samostatně, nebo za podstatně příznivější cenu, pokud jeho obsah bude vycházet z vašeho animovaného promo videa.