Promo video

Animované promo video na titulní stránce zvyšuje konverze - například nákupy - až o 64 % (přeměňuje návštěvníky na zákazníky).

Tento formát slouží k umístění na vaši webovou stránku. Ideální délka takového videa je 60-90 sekund. Většinou plní funkci explainer, tedy vysvětlujícího, videa. Popíše produkt nebo službu a sdělí, jak může tento produkt nebo služba zákazníkovi pomoci. Takové video na hlavní stránce webu je proto základem prezentace každé firmy. Jedná se o velice účinný prodejní nástroj. Z promo videa klientům tvoříme také krátké verze reklamních spotů na Facebooku, YouTube nebo jako bumper video.

Přáli byste si mít na webu video, které v pár vteřinách vypíchne to, v čem jste skvělí, aniž by se zákazník musel na první dobrou prodírat hromadou informací na vašem webu? Zkraťte zákazníkovi cestu k nákupu u vás. Nechte si od nás vytvořit obchodního zástupce, který nikdy nespí!

3 důvody, proč mít

animované promo video

Video na homepage je základem prezentace každé firmy.

PV vašemu zákazníkovi v pár vteřinách vysvětlí, co děláte a jak mu můžete pomoci.

Video na titulní stránce zvyšuje konverze až o 64 % (přeměňuje návštěvníky na zákazníky).

Promo video
je základem prezentace firmy

Začít svůj video marketing promo videem je ideální ekonomickou variantou, pokud to s video marketingem na internetu myslíte opravdu vážně. Našim klientům nabízíme možnost vytvořit univerzální promo video s běžnou délkou do 90 sekund, ze kterého vytvoříme kratší verze pro Facebook, YouTube a také bumper video pro remarketing.

Naše videa

pro spokojené klienty

Cena

videa pro vás

Cenu videa bohužel nejde stanovit tak snadno. Je zapotřebí vědět, jaké video si budete přát, jestli budeme psát scénář, nebo třeba, kdo video bude namlouvat. V neposlední řadě ovlivňuje cenu videa samozřejmě i jeho délka. Napište nám, sdělte nám vaší představu a my vám poté rádi předložíme přesný cenový návrh pro vaše video.