Promo video

Animované promo video na titulní stránce zvyšuje konverze ( například nákupy) až o 64 %
(přeměňuje návštěvníky na zákazníky).

Tento formát slouží k umístění na vaši webovou stránku. Ideální délka takového videa je 60-90s. Většinou plní funkci explainer, tedy vysvětlujícího videa. Popíše produkt nebo službu. A sdělí, jak může tento váš produkt nebo služba zákazníkovi pomoci. Takové video na hlavní stránce webu je proto základem prezentace každé firmy. Jedná se o velice účinný prodejní nástroj. Z promo videa klientům tvoříme také krátké verze reklamních spotů na Facebooku, YouTube, nebo jako bumper video.

Přáli byste si mít na vašem webu video, které v pár vteřinách vypíchne v čem jste skvělý, aniž by se zákazník musel na první dobrou prodírat hromadou informací na vašem webu? Zkraťte zákazníkovi cestu k nákupu u vás. Nechte si od nás vytvořit obchodního zástupce, který nikdy nespí?

3 Důvody, proč mít

animované promo video

Video na homepage je základem prezentace každé firmy.

PV vysvětlí vašemu zákazníkovi v pár vteřinách co děláte a jak mu můžete pomoci.

Video na titulní stránce zvyšuje konverze až o 64 % (přeměňuje návštěvníky na zákazníky)

Promo video
je základem prezentace firmy

Začít svůj videomarketing promo videem je ideální ekonomickou variantou, pokud to s video marketingem na internetu myslíte opravdu vážně. Svým klientům nabízíme možnost vytvořit univerzální promo video s běžnou délkou do 90 s, z kterého vytvoříme kratší verze pro Facebook, Youtube, a bumper video pro remarketing.

Naše videa

pro spokojené klienty

Cena

videa pro vás

Cenu videa bohužel nejde stanovit tak snadno. Je zapotřebí vědět, jaké video si budete přát, jestli budeme psát scénář nebo třeba, kdo video bude namlouvat. V neposlední řadě ovlivňuje cenu videa samozřejmě i jeho délka. Napište nám, sdělte nám vaší představu a mi vám rádi poté předložíme přesný cenový návrh pro vaše video.