YouTube video

Největší portál s videi na světě, díky čemuž oslovíte spousty nových zákazníků.

Ideální délka je 15-20 sekund. Důležitou součástí reklamního videa je také proklik na hlavní stránku vašeho webu, která bude obsahovat plnohodnotné promo video.

Reklama na YouTube má obrovský potenciál, který navíc neustále roste. Českých videí není na YouTube stále ještě mnoho. Může se tak snadno stát, že se právě vaše video dostane bez větší námahy mezi ta nejvyhledávanější.

3 důvody, proč mít

YouTube video

Placený reklamní spot na tomto kanálu funguje dobře a bojujete zde o diváka s menší konkurencí než na Facebooku.

Na YouTube je ideální vkládat také videa s hodnotným obsahem zdarma, s informací, že tento produkt nebo službu naleznou diváci právě na vašem webu. (Jak se dělá..? Jak vybrat..? a tak dále).

YouTube patří Googlu, se kterým je propojen vyhledávacími algoritmy. To znamená, že videem na YouTube podporujete vaše přirozené SEO.

Naše videa

pro spokojené klienty

Cena

videa pro vás

Cenu videa bohužel nejde stanovit tak snadno. Je zapotřebí vědět, jaké video si budete přát, jestli budeme psát scénář, nebo třeba, kdo video bude namlouvat. V neposlední řadě ovlivňuje cenu videa samozřejmě i jeho délka. Napište nám, sdělte nám vaší představu a my vám poté rádi předložíme přesný cenový návrh pro vaše video.

YouTube video vám vytvoříme samostatně, nebo za podstatně příznivější cenu, pokud jeho obsah bude vycházet z vašeho animovaného promo videa. A to se vyplatí.