Jak vybrat správného dodavatele vašeho animovaného videa?

25.5. 2018 (Aktualizováno: 2.6. 2018)Markéta Brožová2977x0 Komentářů

Animované video přitáhne pozornost, zvedne návštěvnost stránek i prodeje produktů. Vytvoří pouto mezi značkou a zákazníkem. Má to ale jeden malý háček – aby se tohle všechno povedlo, musíte najít dodavatele, který vám právě takové video vyrobí. Víte, jak na to?

Zajímejte se o kvalitu

Dobré propagační video musí v první řadě udělat dobrý dojem. Zachytit divákovu pozornost a už ji nepustit. Celé dvě minuty, celou svou délku.

To by neměl být problém, pokud je video dostatečně kvalitní.

Firem, které vám animované video vytvoří, stále přibývá. To ale neznamená, že vám vždy vytvoří animované video, které je skvělé. Jak si takovou kvalitu předem co nejlépe ověřit?

Zkontrolujte kovářovu kobylu

Nelíbí se vám, jakým videem se prezentuje sám dodavatel? Je to nuda? Animace nejsou pěkné? Pak jen těžko zpracuje dobré video pro vás! V opačném případě si ale poznamenejte plusový bod a pokračujte dalšími kroky.

Zařaďte se mezi velké ryby

Dobrá firma by měla mít dobré portfolio se zajímavými klienty. Shlédněte co nejvíc její dosavadní práce a vnímejte, jak na vás působí. Spokojenost stávajících zákazníků si ověřte v testimonialech a diskuzích. Co tam o dodavatelské firmě říkají? Jsou spokojení? Pak možná budete také.

Hledejte spřízněnost

Podle předchozích rad jste odfiltrovali několik dodavatelů, přesto vám zbývá hodně takových, jejichž dosavadní práce se vám líbí a zákazníci je chválí až do nebes?

Vsaďte na osobitost!

U kterých videí si dovedete představit, že by nejlépe vystihli vaši filosofii? Která jsou ta pravá? Všímejte si barev a detailů.

Cítíte, že vám dosavadní tvorba firmy mluví z duše? Možná se dostáváte na stopu svému vysněnému dodavateli!

Cena až na prvním místě?

Všechno jde jak po drátkách. Firma dělá skvělá videa, zákazníci si ji nemohou vynachválit. Už se vidíte na videomarketingovém trůnu.

Pak ale dojde na cenu a přichází vystřízlivění.

Také máte podobnou zkušenost? Nebo vás při představě výdajů na jedno krátké video ani neláká si nějaké nechat vyrobit?

Na trhu najdete i takové firmy, které odvádí skvělou práci v poměru cena/výkon a pomohou vám k požadovaným výsledkům, aniž by vás zruinovaly. Při troše trpělivosti určitě vyberete takovou, která vám za příznivou cenu vyhoví a vyrobí vám video kvalitně a na míru.

Animačka: kvalita pro malé a střední firmy

Nemůžete si dovolit přehnané výdaje? Přitom ale cítíte, že by vám kvalitní animované video mohlo pomoci udělat díru do světa?

Animačka pro vás odvede skvělou práci bez kompromisů a za dobrou cenu! Zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů